KILKA SŁÓW O NAS

KILKA SŁÓW O NAS

Jesteśmy z Wami już od 25 lat

Firma Revekom została założona na początku lat 90-tych w Krakowie.

Pierwotnie naszym priorytetem była elektronika: projektowanie i budowa układów elektronicznych, serwis sprzętu RTV oraz instalacja systemów CCTV (telewizja przemysłowa, monitoring wizyjny).

Rozwijaliśmy się wraz z postępem technicznym i rosnącymi wymaganiami rynku i z czasem znacznie rozszerzyliśmy swoje usługi.

Obecnie zajmujemy się głównie instalacją telewizji przemysłowej (CCTV) oraz systemami Alarmowymi, kontrolą dostępu, montażem domofonów i wideodomofonów, a także budową sieci telewizji zbiorczej (Azart), która od czasu zmiany sytemu analogowego na cyfrowy wraca do łask oferując wiele możliwości kiedyś nieosiągalnych. W ramach powyższych usług oferujemy także przeglądy już istniejących sieci, ich naprawę, renowację lub kompleksową wymianę (np. domofonów analogowych na systemy cyfrowe).

Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą komputerów, notebooków, elementów sieciowych, konfiguracją i rozbudową sprzętu oraz systemów nadzoru.

Jesteśmy niewielką firmą z rosnącym od lat gronem Klientów, którzy przychodzą do nas w większości z polecenia ? to najlepiej świadczy o standardzie naszych usług.

Szanujemy naszych Klientów i uznajemy fakt, że nie muszą się znać na niuansach technicznych. Dlatego nawet najmniejszą usterkę traktujemy indywidualnie i staramy się osobiście pomóc w rozwiązaniu problemu, czy to w ramach gwarancji, czy poza nią. Jesteśmy otwarci na wszystkie pytania i gotowi do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości tak, aby Klient miał pewność, za co dokładnie płaci i czego może oczekiwać.